MAZZ Yapı Hakkında

Mazz Yapı Endüstrisi 2012 yılında Ahad BERKİN tarafından kurulmuştur. ODTÜ İnşaat Mühendisliğini başarılı bir şekilde bitiren kurucumuz yıllarca Türkiye’nin en seçkin enerji ve inşaat yatırımcı firmalarında teknik ve idari görevler üstlenmiş ve projelerinin gerçekleştirilmesi süreçlerinde teknik, mühendislik, sözleşmesel ve idari görevler icra etmiştir.  Bu deneyimlerini daha etkili kullanmak için Mazz Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurmuş büyüyen projelerle birlikte şirketimizi Anonim Şirkete dönüşerek Mazz Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ismini almıştır. Konut sektöründe kalite ve hizmet anlayışını en üst düzeye çıkarmak için Mazz Gölbaşı Konutları projesini uygulamıştır. Kalite ve Hizmet anlayışını kaybetmeden devam eden firmamız geleceğe daha anlamlı ve yaşanabilir projeler hazırlamaya ve uygulamaya devam etmektedir.

“ÖNCE İNSAN” kavramı firmamızın vazgeçilmez düsturu olmuştur. Bu anlayışla profesyonel kadromuz her zaman size

ve sizin ihtiyaçlarınıza göre kaliteyi ve hizmeti vermek için çalışmaktadır. Kadromuzda bulunan profesyoneller firmamızın vazgeçilmez öğeleri olup “Önce İnsan” düsturunu onlar için de yaşatmaktayız. Her zaman var olan “MUTLU İNSANLAR” için çalışıyoruz.

LİDER

Vizyonumuz

Gelecekte kendimize yer bulmak” anlayışını tüm profesyonel kadrolarımızla özümseyerek hedefimize doğru sağlam adımlar atarak, faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

YENİLİKÇİ

Misyonumuz

Varoluş nedenimiz sektörde lider firma olmaktır. Projelerimizle, gelişmekte olan teknolojiyi çalışmalarımıza yansıtmak, konut üretiminde özlenen kaliteyi ve hizmeti vererek maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, konut üretim ve satış sonrası ürettiğimiz konutların teknik desteğini de vermeye devam etmektir.

KALİTE YÖNETİMİ

En İyisi

Yaşam alanlarının inşaası alanında yapılması gereken her şey öncelikli uğraşımızdır.

  1. • Çevre Politikası:

    • Sürdürülebilir bir dünya için, çevremizi korumayı, yönetmeyi ve insanların ihtiyaç duydukları temiz su, barınma, ulaşım ve geri dönüşüm gibi kavramları her zaman önde tutmayı ilke edindik ve tüm projelerimizi de bu kavrama bağlı olarak yürütmekteyiz.

  2. • İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası:

    Önce İnsan” düsturu İSG konusunda da bizleri daha hassas davranmaya yöneltmiştir. Mevzuatların gerektirdiği tüm önlemleri, eğitimleri profesyonel kadrolarımıza vermekte ve uygulamaktayız. Mutlu, güvenli çalışan kadrolarımıza her zaman ihtiyaç duymakta ve onların sağlıklı huzurlu çalışmaları için gereken tüm tedbirlerin alınması için gayret göstermekteyiz.